Wszystkie kategorie
Wszystkie kategorie

Nowe produkty

Szafka RTV wysoki połysk

Szafka RTV LED to niezwykle stylowy mebel, który doskonale uzupełni każde nowoczesne wnętrze. Telewizor można umieścić bezpośrednio na jej powierzchni lub przymocować do ściany nad meblem. Szafka RTV LED zaprojektowana jest w taki sposób, aby z łatwością można było umieścić na niej kino domowe, konsolę do gier lub wieżę stereo. Dolne półki i szuflady sprawdzają się przede wszystkim przy ukryciu kabli, niepotrzebnego sprzętu czy płyt. Dzięki odpowiedniej budowie, dostosowują się do wzroku osoby oglądającej telewizor. Jest to niezwykle praktyczny mebel, który zyskuje coraz większe zainteresowanie.

Szafka RTV z wysokim połyskiem cieszy się największym zainteresowaniem wśród osób, które wybierają nowoczesny i minimalistyczny styl w swoim domu. Wykonana z niezwykłą precyzją, posiada zazwyczaj nie więcej niż trzy bardzo przestronne półki. Wysoki połysk szafki RTV dodatkowo uzupełnia oświetlenie LED, które wprowadza intymną, kojącą atmosferę do każdego wnętrza.

Szafka RTV wysoki połysk

Grid
List

Jest 11 produktów.

Grid
List
Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

T37-134cm T37-134cm

T37-134cm

The T37 will make your living room look modern and beautiful. You will get 2 fronts variants in one package. This TV cabinet has 2 glass shelves and 2 storage spaces by the sides.

Cena
249,00 zł
Szybki podgląd